Wkręty ciesielskie, farmerskie, do ościeżnic

W naszym sklepie internetowym przygotowaliśmy dla Państwa wkręty ciesielskie do drewna różnego rodzaju. Taki materiały mogą być wykorzystywane w tartakach, na budowie, przez fachowe ekipy wykończeniowe, ale także hobbystycznych majsterkowiczów.

W naszej ofercie dostępne są wkręty ciesielskie do drewna stożkowe torx o różnych grubościach i długościach, dlatego jesteśmy przekonani, że uda się znaleźć ten odpowiedni wariant. Będzie to np. wkręt ciesielski do drewna 8x160, który doskonale nadaje się do masywnych kawałków drewna, albo małe wkręty, które da się wykorzystać w aranżacjach z cienkich listew oraz do łączenia elementów drewnianych w różnego rodzaju konstrukcjach. Możliwości jest wiele, dlatego jesteśmy przekonania, że każdy znajdzie tutaj elementy, których poszukuje.

Wkręty zostały wykonane z trwałego stopu metalu, gwint posiada idealnie równe rowki, a specjalnie wyprofilowana główka doskonale chowa się w drewnie. Zachęcamy do skorzystania z szerokiej oferty wkrętów ciesielskich, którą przygotowaliśmy dla Państwa w naszym sklepie internetowym.

Aktywne filtry:

-
Wybierz
  • DOMAX (77)