Tarcze do cięcia i szlifowania

W tej kategorii zebraliśmy dla Państwa tarcze do cięcia i szlifowania od najlepszych producentów na rynku. Znajdzie się tutaj zarówno diamentowa tarcza tnąca, jak również wersje do szlifowania, listkowe, czy tarcza do cięcia glazury, betonu, gresu oraz wielu innych materiałów.

Posiadamy elementy do pił i szlifierek większości popularnych producentów, dlatego dopasowanie odpowiedniego wariantu nie powinno stanowić najmniejszego problemu. Będą to np. tarcze do cięcia metalu 125 pferd, 230 pferd, różnej grubości tarcze do cięcia gresu i glazury, a nawet tarcza filcowa polerska.

Podczas wybierania konkretnego produktu trzeba przede wszystkim skupić się na jego przeznaczeniu (cięcie/szlifowanie/polerka), rodzaju materiału, który poddamy obróbce, oraz grubości samej tarczy. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości warto dokładnie zapoznać się z opisem produktu, który będzie zawierał wszystkie potrzebne informacje. Sprzedajemy tylko najwyższej klasy tarcze tnące i szlifierskie, dlatego te odznaczają się perfekcyjną jakością i trwałością, która pozwoli na długotrwałe użytkowanie.

Aktywne filtry:

-