Noże, ostrza, nożyce

Pamiętajmy, że cięcie materiałów to nie tylko piła tarczowa do drewna Irwin, czy brzeszczoty! Bardzo często do cienkich i stosunkowo miękkich tworzyw wykorzystuje się zwykłe ostrza. To właśnie dlatego w tej kategorii przygotowaliśmy dla Państwa: noże trapezowe, nożyki z łamanym ostrzem, norzyce do cięcia blachy, noże do wełny mineralnej, noże do cięcia styropianu itd.

Warto zaznaczyć, że znajdą się tutaj również same wkłady, czyli np. ostrza łamane wymienne do noża 18mm. Noże z wymiennymi ostrzami to bardzo popularne rozwiązanie, które można wykorzystać do gumy, tworzyw sztucznych, styropianu, materiałów papierowych, sznurów itd. Z pewnością taki nóż to jeden z podstawowych elementów wyposażenia każdego robotnika.

Warto wspomnieć, że tego typu narzędzie dobrze mieć również w domowym warsztacie, gdyż zapewne prędzej czy później przyjdzie takim moment, w którym znajdą swoje zastosowanie. W ofercie naszego sklepu internetowego dostępny jest bardzo szeroki wybór sprzętu do cięcia i obróbki materiałów, dlatego jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Aktywne filtry:

-