NARZĘDZIA POMIAROWE

Nie od dzisiaj wiadomo, że podczas prac budowlanych i remontowych najważniejsze są odpowiednio dopasowane elementy. Nie byłoby to możliwe bez specjalnych przyrządów do mierzenia.

W tej kategorii przygotowaliśmy dla Państwa miary, miarki i narzędzia pomiarowe, z którymi z pewnością wszystko będzie zgadzać się co do 1 mm. Znajdą się tutaj miary zwijane, czyli bardzo wygodne narzędzia, które ze względu na swoje bardzo małe rozmiary można mieć zawsze pod ręką.

Miary dostępne są w różnych długościach (3, 5, 8 m). Inny wariant to miara drewniana składana, czyli narzędzie znane od lat, aczkolwiek nadal cieszące się dużą popularnością wśród niektórych fachowców. Ci, którzy lubią iść z duchem czasu, mogą wybrać laser samopoziomujący, czyli specjalistyczne urządzenie wykorzystujące wiązkę światła. W ofercie sklepu AkceoriaBudowlane.eu nie mogło zabraknąć klasycznej suwmiarki, która również jest dostępna w wielu wariantach. Zachęcamy do zakupów, gdyż jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie tutaj narzędzia pomiarowe, których potrzebuje.

Aktywne filtry: