ŁĄCZNIKI DO DREWNA

W naszym sklepie znajdziecie Państwo zarówno narzędzia do obróbki materiałów drewnianych tj. piła tarczowa widiowa do drewna 250x30x60z, jak również wkręty ciesielskie do drewna torx. Aby zestaw był kompletny, nie mogło zabraknąć również łączników do drewna, które zebraliśmy w tej kategorii. To specjalne płytki, wykonane najczęściej z wytrzymałej stali, które mają za zadanie łączyć drewniane elementy w jedną całość. Łączniki stanowią podstawę, która będzie przytwierdzona za pomocą gwoździ lub wkrętów do dwóch lub więcej drewnianych elementów.

W naszym sklepie internetowym dostępne są m.in. kątowniki, płytki perforowane, wieszaki na belki, łączniki krokwiowe itd. Każdy z tych elementów znajdzie swoje konkretne zastosowanie w poszczególnych sferach budownictwa. Łączniki do drewna to bardzo powszechnie wykorzystywane materiały, bez których powstanie wielu konstrukcji nie byłoby w ogóle możliwe. 

Wszystkie elementy dostępne w tej kategorii zostały wykonane z trwałych materiałów, które pozostają odporne na uszkodzenia mechaniczne, chemiczne, czy działanie czasu.

Aktywne filtry:

-