KOMPRESORY

W naszej ofercie dostępne są kompresory śrubowe i tłokowe, czyli urządzenia pneumatyczne, które generują powietrze pod wysokim ciśnieniem. Sprężarki znajdą swoje zastosowanie w warsztatach lakierniczych, mechanicznych, blacharskich, ale także w przemyśle i produkcji. Maszyny generujące powietrze pod wysokim ciśnieniem wykorzystywane są na bardzo wielu polach.

Sprężarki śrubowe to ciche urządzenia, które mogą pracować w trybie ciągłym przez długi czas. Kolejną z zalet jest dużą żywotność, co staje się kluczowe w sprzęcie przemysłowym, który podlega intensywnej eksploatacji każdego dnia. W naszym sklepie sprzedajemy tylko kompresory od czołowych producentów w branży tj. APS oraz AIRPRESS. Kompresor olejowy AIRPRESS to gwarancja wysokiej jakości wykonania oraz niskiej awaryjności urządzeń. 

W naszej ofercie dostępne są sprężarki o różnych mocach tak, aby każdy mógł dopasować sprzęt względem zapotrzebowania. Sprzedajemy również rozszerzone wersje kompresorów, które świetnie sprawdzą się w obliczu specjalistycznych zadań, do których zostały powołane. 

Aktywne filtry:

-